Przejdź do treści
71 388 40 00
info@pdsa.pl

Gotowa inwestycja
Wola Warszawa

Sprawdź: 22 43 90 300

Współczesny charakter,
nowoczesne rozwiązania,
klasyka designu

Apartamenty Nakielska to inwestycja mieszkaniowa w centrum Warszawy, zlokalizowana w zielonej części Woli, nieopodal Parku Powstańców Warszawy oraz Parku Moczydło. Budynek ma 7 pięter, reprezentacyjne lobby wejściowe z całodobową ochroną i monitoringiem, wewnętrzny zielony dziedziniec i garaż podziemny. Przeważają tu mieszkania 3-4 pokojowe, wszystkie z przestronnymi balkonami lub loggiami wykończonymi deską tarasową. Dodatkowo na parterze znajdują się zielone ogródki, a na ostatnich kondygnacjach, imponujące tarasy z pięknym widokiem na okoliczne parki.

Nie znalazłeś mieszkania dla siebie?

Poznaj okolicę

Przedszkole i Żłobek
Liceum Ogólnokształcące
Szkoła Podstawowa
Park Powstańców Warszawy
Park Józefa Sowińskiego
Park Edwarda Szymańskiegi
Park Moczydło
Warzywniak
Kaufland
Żabka
Sushi Maestro & Ramen
Restauracja włoska
Chinkalnia
CzyKawka Kawiarnia
Hala sportowa Reduta
Boisko do koszykówki
Fitness Klub

Stylowe apartamenty

Na Nakielskiej dużą wagę przyłożyliśmy do wysokiej jakości wykończenia, zarówno w mieszkaniach jak i częściach wspólnych. Wszystkie mieszkania są wyposażone w panoramiczne, drewniane okna wysokiej jakości z powłoką aluminiową od zewnątrz oraz z zainstalowanymi filtrami antysmogowymi. Elewacja została wykonana z materiałów nadających budynkowi prestiżowego charakteru. Na klatkach schodowych przeważa beton i drewno, a charakteru całości nadały antracytowe elementy oraz stylowe oświetlenie i grzejniki.

Bezpieczeństwo i wygoda
w centrum miasta

Dla pełnego bezpieczeństwa mieszkańców, teren osiedla jest monitorowany i strzeżony przez całodobową ochronę, a każde mieszanie jest dodatkowo wyposażone w wideodomofon. Mieszkańcy korzystać mogą również z systemu inteligentnego mieszkania, czy innych udogodnień jak: paczkomaty, stacje ładowania samochodów elektrycznych, wózkownie i rowerownie na każdej klatce schodowej. W kondygnacji podziemnej znajduje się również monitorowany, stylowy parking.

Wysoki standard wykończenia

Największym wyróżnikiem Nakielskiej jest jej wysoki standard wykończenia i dbałość o każdy, najdrobniejszy detal. Mieszkańcy poruszają się na co dzień po szerokich i widnych klatkach schodowych i korzystają z cichobieżnych wind. Strefy windowe zostały wykończone lacobelem, a każde mieszkanie wyposażone jest w systemowe wycieraczki  i podświetlany numer, aby zachować spójność części wspólnych. Zdecydowaliśmy się również na zlicowanie cokołów ze ścianą by uzyskać piękny efekt estetyczny i ułatwić utrzymanie czystości. Budynek posiada przygotowane szachty do instalacji klimatyzacji wraz z rezerwami miejsca na jednostki zewnętrzne w garażu i na dachu, a także zbiornik retencyjny na wodę wykorzystywaną do podlewania roślin.

Firma PROFIT Development została założona w 2003 roku. Od samego początku rozwijamy się dynamicznie dzięki konsekwentnie realizowanej strategii. Nasze realizacje cechuje różnorodność. W swojej historii budowaliśmy zarówno kameralne budynki liczące 11 mieszkań, jak i duże osiedla, składające się z kilkuset mieszkań.

Nasza oferta zawsze była odpowiedzią na oczekiwania Klientów. Realizowaliśmy mieszkania w różnych segmentach rynku, w tym także luksusowe apartamenty oraz domy w zabudowie szeregowej. Należymy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Dowiedz się więcej
20
lat
doświadczenia
45
zrealizowanych
inwestycji
6280
wybudowanych
mieszkań

Skontaktuj się z nami

Agnieszka Dwulecka
Marta Adamiak

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

Biuro sprzedaży

Sprzedaż Apartamentów
Warszawa, Polna Corner
ul. Progi 1 lok. 9

+48 536 100 077
+48 530 034 288

* Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

22 43 90 300