Przejdź do treści
71 388 40 00
info@pdsa.pl

PROMOCJA

ceny już od 10 700 zł m2

Sprawdź: 71 372 50 00

Standard inwestycji

  • Drzwi antywłamaniowe kl. C
  • Deska tarasowa na balkonach i ogródkach
  • Bardzo duże ogródki do 219 mkw
  • Miejsca postojowe dla aut elektrycznych
  • Zbiorniki retencyjne na wodę

WIADUKTOWA to osiedle kompleksowe składające się ze 102 mieszkań, podziemnych i naziemnych miejsc postojowych, komórek lokatorskich, rowerowni i placu zabaw. Zaprojektowane z troską o najmniejsze detale, oferuje komfortowe i jasne mieszkania. Nietuzinkowym rozwiązaniem, będącym wyrazem troski o ekologię, są zbiorniki retencyjne na wodę, którą mieszkańcy będą mogli podlewać swoje przestronne ogródki. Oprócz tego 50% miejsc parkingowych na osiedlu będzie przygotowana tak, by umożliwić ładowanie aut elektrycznych.

Wybierz swoje mieszkanie

Najedź na kondygnację na zdjęciu i wybierz mieszkanie z planu poniżej.
Parter

Kondygnacja 1 – parter

Wolnych lokali: 14

Piętro 1

Kondygnacja 2 – piętro 1

Wolnych lokali: 13

Piętro 2

Kondygnacja 3 – piętro 2

Wolnych lokali: 10

Piętro 3

Kondygnacja 4 – piętro 3

Wolnych lokali: 11

Nie znalazłeś mieszkania dla siebie?

Poznaj okolicę

Szkoła Podstawowa
Szkoła Językowa
Szkoła Wojskowa
Żłobek
Park Brochowski
Grabowy Labirynt
Ogród działkowy
Stomatolog
Podolog
Warzywniak
Biedronka
Żabka
Lidl
Cukiernia
Bistro
Piekarnia
Polna Chillout Bar
Boiska sportowe
Aquapark Brochów

Kameralne osiedle
w dobrej lokalizacji

Wiaduktowa to nietuzinkowy projekt osiedla o kameralnym charakterze, w lokalizacji doskonałej dla osób poszukujących spokoju, ale w pobliżu wygód jakie oferuje miasto. Znajdować się będzie w najlepszej części Brochowa – wystarczająco blisko by w kilka minut zrobić zakupy i wystarczająco daleko, by wyciszyć się i zrelaksować w kameralnej przestrzeni osiedla. Oprócz tego mieszkańcy będą mogli korzystać z pełnej infrastruktury sportowej, która znajduje się tuż obok osiedla podobnie jak Park Brochowski ze słynnym labiryntem i placem zabaw dla dzieci.

Dzielnica, która ma wszystko

Brochów to wyjątkowa dzielnica Wrocławia – zielona enklawa w mieście, która jednocześnie posiada pełną miejską infrastrukturę i świetny dojazd do centrum. Przeważa tu stara zabudowa – domy jednorodzinne i kamienice. Nadaje to okolicy niepowtarzalną atmosferę kameralnej wspólnoty. Klimat panujący na Brochowie porównać można do małego miasteczka, w którym kwitnie życie sąsiedzkie i handel. Znajduje się tu też najstarszy wrocławski park, kilka przystanków autobusowych oraz stacja kolejowa, z której w 6 minut dojedziemy do Dworca Głównego.

Firma PROFIT Development została założona w 2003 roku. Od samego początku rozwijamy się dynamicznie dzięki konsekwentnie realizowanej strategii. Nasze realizacje cechuje różnorodność. W swojej historii budowaliśmy zarówno kameralne budynki liczące 11 mieszkań, jak i duże osiedla, składające się z kilkuset mieszkań.

Nasza oferta zawsze była odpowiedzią na oczekiwania Klientów. Realizowaliśmy mieszkania w różnych segmentach rynku, w tym także luksusowe apartamenty oraz domy w zabudowie szeregowej. Należymy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Dowiedz się więcej
20
lat
doświadczenia
45
zrealizowanych
inwestycji
6280
wybudowanych
mieszkań

Skontaktuj się z nami

Iwona Kantor
Małgorzata Cichoń
Mariusz Huba
Edyta Marszałek

Kompleksowa informacja z pierwszej ręki

Biuro sprzedaży

ul. Dubois 41,
3 piętro
50-207 Wrocław

Zapraszamy:
Pn – pt: 9.00 – 17.00

71 372 50 00