Przejdź do treści
71 388 40 00
info@pdsa.pl
Mieszkania bez pośredników Warszawa Białołęka, Warszawa deweloper - Profit Development

Kolejny etap osiedla w sprzedaży!
Zadzwoń i sprawdź nasze
promocje na start!

Sprawdź: 22 43 90 300

Tu dobrze się żyje!

To już trzeci etap zielonego osiedla, stworzonego z myślą o rodzinach szukających komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy. Korzystając z doświadczenia dwóch poprzednich etapów, zaprojektowaliśmy jasne, ustawne i komfortowe mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe, o metrażach od 25 m2 do 102 m2. W trzecim etapie powstaną 362 mieszkania z ogródkami, przestronnymi balkonami i tarasami, a także lokale usługowe na parterach budynków. Budowa została podzielona na dwie części, z czego w pierwszej został wybudowany jeden budynek ze 135 mieszkaniami, a w drugiej rozpoczęliśmy budowę dwóch budynków z 227 mieszkaniami.

Wygoda dla dużych i małych

Osiedle Hemara to miejsce, w którym każdy poczuje się jak w domu. Starannie zaprojektowana zieleń, bogata w różne gatunki krzewów, drzew i kwiatów oraz ogólnodostępna tężnia zapewnią relaks, a plenerowa siłownia pozwoli na aktywne spędzanie czasu tuż pod domem. Dzieci będą mogły korzystać z dobrze wyposażonego placu zabaw. Inwestycja znajduje się w bliskim sąsiedztwie szkół podstawowych, w tym jednej nowoczesnej z pełnym zapleczem sportowym, wybudowanej w 2019 roku, a także przedszkola. Dorośli docenią bliskość marketów i centrów handlowych.

NIE ZNALAZŁEŚ MIESZKANIA DLA SIEBIE?

Poznaj okolicę

Szkoła Podstawowa nr 231
Żłobek nr 56
Szkoła Podstawowa nr 368
Przedszkole Publiczne Krecik
Park Bródnowski
Las Bródnowski
Park Magiczny
Park Rzeźby
Centrum Medyczne
Weterynarz
IKEA
Atrium Targówek
MAKRO
Carrefour
Amai Sushi
Burneika Sports Gym
CityFit

Ruszaj!

Ulica Mariana Hemara to wymarzona lokalizacja dla osób kochających kontakt z przyrodą i odpoczynek na świeżym powietrzu. Wystarczy przejść niecały kilometr, by znaleźć się nad Kanałem Żerańskim – idealnym terenem do spacerów, biegów i jazdy na rowerze. Bliskość rozległych terenów leśnych Białołęki Dworskiej, Lasu Bródnowskiego, Rezerwatu przyrody Łęgi Czarnej Strugi i Puszczy Słupeckiej to niewątpliwy atut lokalizacji Osiedla Hemara.

Standard mieszkań, standard życia

Osiedle Hemara zaprojektowano w taki sposób, by żyło się tu wygodnie i bezpiecznie. Każde z mieszkań dysponuje przestronnym balkonem, loggią, tarasem lub zielonym ogródkiem. Wyjątkowo duże i solidne okna sprawią, że mieszkania będą jasne i komfortowe. Budynki wyposażono także w cichobieżne windy. Do dyspozycji mieszkańców będą komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej. W budynkach znajdą się również wózkownie i rowerownie. Ważnym aspektem osiedla jest jego bezpieczeństwo, nad którym czuwa ochrona. Inwestycja została ogrodzona i wyposażona w całodobowy monitoring.

Mieszkania bez pośredników Warszawa Białołęka, Warszawa deweloper - Profit Development

Firma PROFIT Development została założona w 2003 roku. Od samego początku rozwijamy się dynamicznie dzięki konsekwentnie realizowanej strategii. Nasze realizacje cechuje różnorodność. W swojej historii budowaliśmy zarówno kameralne budynki liczące 11 mieszkań, jak i duże osiedla, składające się z kilkuset mieszkań.

Nasza oferta zawsze była odpowiedzią na oczekiwania Klientów. Realizowaliśmy mieszkania w różnych segmentach rynku, w tym także luksusowe apartamenty oraz domy w zabudowie szeregowej. Należymy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Dowiedz się więcej
20
lat
doświadczenia
45
zrealizowanych
inwestycji
6280
wybudowanych
mieszkań

Skontaktuj się z nami

Agnieszka Dwulecka
Marta Adamiak

Kompleksowa informacja z pierwszej ręki

Biuro sprzedaży

Warszawa, Polna Corner
ul. Progi 1 lok. 9

22 43 90 300