Przejdź do treści
71 388 40 00
info@pdsa.pl
Mieszkania w stanie deweloperskim Warszawa - Praga Północ - Profit Development
Nowa Praga

Wyjątkowa inwestycja

Mieszkania Konopacka

Zobacz więcej
Mieszkania bez pośredników Warszawa Białołęka, Warszawa deweloper - Profit Development
Białołęka

Gotowe na wiosnę

Mieszkania Osiedle Hemara

Zobacz więcej
Zapytaj
marzec 2024
Zapytaj
maj 2025
Zapytaj
Gotowe

20 lat doświadczenia,
które budzi zaufanie.

20
lat
doświadczenia
47
zrealizowanych
inwestycji
6671
wybudowanych
mieszkań
9
inwestycji
w realizacji
1036
mieszkań
w budowie

Wiarygodny deweloper

Jesteśmy doświadczoną firmą deweloperską, działająca we Wrocławiu, Warszawie i Łodzi.  Do tej pory zrealizowaliśmy 47 inwestycji, w ramach których powstało 6671 mieszkań. Obecnie w naszej ofercie znajduje się ponad 1000 mieszkań. We wszystkich obszarach naszej działalności kierujemy się przesłaniem zawartym w trzech słowach: bezpiecznie, nowocześnie i komfortowo. Ponieważ jesteśmy polską firmą o rodzinnym charakterze, współpracujemy z lokalnymi dostawcami i podwykonawcami.

CSR

Angażujemy się, bo chcemy

Wolimy robić więcej

Jak urządzić mieszkanie?
Inspiracje

Jak urządzić mieszkanie?

Urządzanie mieszkania to nie tylko momenty radości, ale także liczne dylematy czy pytania. W jakim stylu urządzisz salon? Do łazienki wybrać wannę…
Czytaj więcej

Godny zaufania deweloper Warszawa

Spółka Profit Development S.A. to dynamicznie rozwijający się deweloper z Wrocławia. Działa na rynku nieruchomości od 2003 roku, a zdobyta przez lata wiedza oraz doświadczenie sprawiły, że obecnie gwarantuje pełną stabilność działalności. Ważnym etapem w historii Spółki był proces jej reorganizacji, który odbył się w latach 2010–2012 i zaowocował utworzeniem Grupy PROFIT Development. Obecnie w jej skład wchodzi kilkanaście spółek kapitałowych odpowiedzialnych za realizacje poszczególnych projektów deweloperskich oraz wybrane obszary działalności grupy. Początkowo firma działała na rynku wrocławskim, by w 2006 roku oferować mieszkania na sprzedaż w Łodzi, a w 2014 roku nowe mieszkania w Warszawie.

Do tej pory deweloper z Wrocławia zrealizował 41 inwestycji. Obecnie w jego ofercie znajduje się 1096 mieszkań, które czekają na przyszłych nabywców. Dysponuje również szerokim zasobem gruntów. Dzięki temu w najbliższych latach odbędzie się jego dynamiczny rozwój. PROFIT Development oferuje nowe mieszkania we Wrocławiu, Łodzi i Warszawie.

Proponowane lokale doskonale wpisują się w istniejącą tkankę miejską, a jednocześnie są komfortowe, bezpieczne oraz nowoczesne. Każda kolejna inwestycja to stosowanie coraz nowszych rozwiązań technologicznych, wpływających korzystnie na jakość i bezpieczeństwo budynków. Deweloper z Wrocławia w najbliższych lata planuje również wprowadzić więcej ekologicznych systemów, które pozytywnie wpłyną zarówno na środowisko, jak i samopoczucie mieszkańców.

Celem PROFIT Development od początku było budowanie mieszkań i domów dla najbardziej wymagających klientów. Dlatego, by ułatwić im proces nabywania nieruchomości, oferuje pomoc w wyborze i zakupie lokalu oraz pełną obsługę zarówno w trakcie budowy, jak i po przekazaniu mieszkania. Na każdym etapie współpracy z klientem obsługa realizowana jest na najwyższym poziomie. Deweloper z Wrocławia wszelkie zobowiązania reguluje terminowo, co owocuje także doskonałą współpracą z firmami, od których zależy jakość świadczonych usług i produktów.

mieszkania

Mieszkania Warszawa

Mieszkania Warszawa rynek pierwotny

Mieszkanie od dewelopera Warszawa

Mieszkania bez pośredników Warszawa

Mieszkania deweloperskie Warszawa

Mieszkania w stanie deweloperskim Warszawa

Mieszkania Warszawa na sprzedaż

Mieszkania Warszawa sprzedaż

Inwestycje mieszkaniowe Warszawa