Przejdź do treści
info@pdsa.pl
Mieszkania w stanie deweloperskim Warszawa - Praga Północ - Profit Development
Nowa Praga

Wyjątkowa inwestycja

Mieszkania Konopacka

Zobacz więcej
Mieszkania bez pośredników Warszawa Białołęka, Warszawa deweloper - Profit Development
Białołęka

Gotowe na wiosnę

Mieszkania Osiedle Hemara

Zobacz więcej
Ceny od: Zapytaj
Oddanie: 03.2024
Ceny od: Zapytaj
Oddanie: 05.2025

20 lat doświadczenia,
które budzi zaufanie.

20
lat
doświadczenia
45
zrealizowanych
inwestycji
6280
wybudowanych
mieszkań
9
inwestycji
w realizacji
1096
mieszkań
w budowie

WIARYGODNY
DEWELOPER

Jesteśmy doświadczoną firmą deweloperską, działająca we Wrocławiu, Warszawie i Łodzi.  Do tej pory zrealizowaliśmy 45 inwestycji, w ramach których powstało 6280 mieszkań. Obecnie w naszej ofercie znajduje się 1096 mieszkań. We wszystkich obszarach naszej działalności kierujemy się przesłaniem zawartym w trzech słowach: bezpiecznie, nowocześnie i komfortowo. Ponieważ jesteśmy polską firmą o rodzinnym charakterze, współpracujemy z lokalnymi dostawcami i podwykonawcami.

 

CSR

ANGAŻUJEMY SIĘ, BO CHCEMY

Wolimy robić więcej

Jak urządzić mieszkanie?
Inspiracje

Jak urządzić mieszkanie?

Urządzanie mieszkania to nie tylko momenty radości, ale także liczne dylematy czy pytania. W jakim stylu urządzisz salon? Do łazienki wybrać wannę…
Czytaj więcej

Godny zaufania deweloper Warszawa

Spółka Profit Development S.A. to dynamicznie rozwijający się deweloper z Wrocławia. Działa na rynku nieruchomości od 2003 roku, a zdobyta przez lata wiedza oraz doświadczenie sprawiły, że obecnie gwarantuje pełną stabilność działalności. Ważnym etapem w historii Spółki był proces jej reorganizacji, który odbył się w latach 2010–2012 i zaowocował utworzeniem Grupy PROFIT Development. Obecnie w jej skład wchodzi kilkanaście spółek kapitałowych odpowiedzialnych za realizacje poszczególnych projektów deweloperskich oraz wybrane obszary działalności grupy. Początkowo firma działała na rynku wrocławskim, by w 2006 roku oferować mieszkania na sprzedaż w Łodzi, a w 2014 roku nowe mieszkania w Warszawie.

Do tej pory deweloper z Wrocławia zrealizował 41 inwestycji. Obecnie w jego ofercie znajduje się 1096 mieszkań, które czekają na przyszłych nabywców. Dysponuje również szerokim zasobem gruntów. Dzięki temu w najbliższych latach odbędzie się jego dynamiczny rozwój. PROFIT Development oferuje nowe mieszkania we Wrocławiu, Łodzi i Warszawie.

Proponowane lokale doskonale wpisują się w istniejącą tkankę miejską, a jednocześnie są komfortowe, bezpieczne oraz nowoczesne. Każda kolejna inwestycja to stosowanie coraz nowszych rozwiązań technologicznych, wpływających korzystnie na jakość i bezpieczeństwo budynków. Deweloper z Wrocławia w najbliższych lata planuje również wprowadzić więcej ekologicznych systemów, które pozytywnie wpłyną zarówno na środowisko, jak i samopoczucie mieszkańców.

Celem PROFIT Development od początku było budowanie mieszkań i domów dla najbardziej wymagających klientów. Dlatego, by ułatwić im proces nabywania nieruchomości, oferuje pomoc w wyborze i zakupie lokalu oraz pełną obsługę zarówno w trakcie budowy, jak i po przekazaniu mieszkania. Na każdym etapie współpracy z klientem obsługa realizowana jest na najwyższym poziomie. Deweloper z Wrocławia wszelkie zobowiązania reguluje terminowo, co owocuje także doskonałą współpracą z firmami, od których zależy jakość świadczonych usług i produktów.

mieszkania

Mieszkania Warszawa

Mieszkania Warszawa rynek pierwotny

Mieszkanie od dewelopera Warszawa

Mieszkania bez pośredników Warszawa

Mieszkania w stanie deweloperskim Warszawa

Mieszkania Warszawa na sprzedaż

Mieszkania Warszawa sprzedaż

Ta strona używa cookies.

Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Więcej informacji.