Przejdź do treści
71 388 40 00
info@pdsa.pl

PROMOCJA!

Mieszkania od 7 650 zł/m2

Sprawdź: 42 630 90 00

Nowe Złotno

Modernistyczna architektura, przemyślane rozkłady, cisza i wygodna komunikacja z centrum to atuty, które zdecydowały o sukcesie Osiedla Nowe Złotno. W nowym etapie projektu korzystamy z tych doświadczeń, oferując 205 jasnych i funkcjonalnych mieszkań. W kaskadowej zabudowie liczącej od 4 do 8 kondygnacji, po raz kolejny czekać będą na przyszłych mieszkańców wygodne lokale 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe o zróżnicowanych metrażach – od 29 do 99 m2.

Projektowane mieszkania wyposażone będą w balkony, natomiast do mieszkań na parterze przewidziano zielone tarasy. Z najwyższych pięter rozciągać się będzie spektakularny widok na panoramę miasta. Obszerny, zielony dziedziniec oraz zlokalizowane na parterze budynku lokale handlowe i usługowe poprawią komfort mieszkania na osiedlu. W części podziemnej powstanie garaż wielostanowiskowy połączony z poszczególnymi piętrami windą.

Nie znalazłeś mieszkania dla siebie?

Poznaj okolicę

Szkoła Muzyczna
Szkoła Podstawowa
Liceum Ogólnokształcące
Szkoła Podstawowa
Park im. Stefana Żeromskiego
Park Rotmistrza Witolda Pileckiego
Park im. marszałka Józefa Piłsudskiego
Park im. ks. J. Poniatowskiego
Palmiarnia Ogrodu Botanicznego
Centrum Rehabilitacji
Biedronka
Lidl
El Buos
Bistro La Rosa
Nienażarty
Pływalnia
Siłownia
Boisko Piłkarskie

Wyjątkowo zielona okolica

Dla realizacji naszych projektów wybieramy spokojne, bezpieczne i komfortowe lokalizacje. Osiedle Nowe Złotno powstaje w kwartale ulic: Traktorowej, Rąbieńskiej i K. Cedry. Położenie to zapewnia dogodne połączenie z centrum Łodzi, zarówno za pomocą samochodu jak i komunikacji miejskiej. Ogromną zaletą jest fakt, że Nowe Złotno powstaje w pobliżu istniejących już Osiedla Reymonta i Osiedla Żeromskiego, co zapewnia przyszłym mieszkańcom budynku dostęp do pełnej istniejącej infrastruktury miejskiej.

W pobliżu znajdują się żłobki, przedszkola, szkoły, basen, ośrodek sportu oraz dom kultury. Nie bez znaczenia też jest bliskość urokliwego Parku Generała Andersa, nowopowstałego Parku im. Rotmistrza W. Pileckiego, a także powszechna dostępność okolicznych terenów zielonych (pola, las). Dobra komunikacja z Parkiem Na Zdrowiu, Ogrodem Botanicznym oraz miejskim ZOO w połączeniu z doskonałą infrastrukturą edukacyjną pobliskiego Teofilowa sprawia, że lokalizacja Osiedla Nowe Złotno jest idealna dla rodzin z dziećmi.

Firma PROFIT Development została założona w 2003 roku. Od samego początku rozwijamy się dynamicznie dzięki konsekwentnie realizowanej strategii. Nasze realizacje cechuje różnorodność. W swojej historii budowaliśmy zarówno kameralne budynki liczące 11 mieszkań, jak i duże osiedla, składające się z kilkuset mieszkań.

Nasza oferta zawsze była odpowiedzią na oczekiwania Klientów. Realizowaliśmy mieszkania w różnych segmentach rynku, w tym także luksusowe apartamenty oraz domy w zabudowie szeregowej. Należymy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Dowiedz się więcej
20
lat
doświadczenia
45
zrealizowanych
inwestycji
6280
wybudowanych
mieszkań

Skontaktuj się z nami

Kamil Olczyk
Izabela Gapys

Kompleksowa informacja z pierwszej ręki

Biuro sprzedaży

Biuro Sprzedaży
ul. Cedry 6
91-129 Łódź

42 630 90 00