Przejdź do treści
71 388 40 00
info@pdsa.pl

Mieszkanie w sercu Łodzi
Już od 9 050 zł/m2

Sprawdź: 42 630 90 00

Pogonowskiego 73

Pogonowskiego 73 to nowa inwestycja mieszkaniowa, zlokalizowana w ścisłym centrum Łodzi. Dedykowana jest zwolennikom śródmiejskiego klimatu, którzy poszukują wysokiego standardu bez konieczności przenoszenia się z centrum na obrzeża miasta.

Nie znalazłeś mieszkania dla siebie?

Poznaj okolicę

Liceum Ogólnokształcące
Uniwersytecki Szpital Kliniczny
Weterynarz
Lidl
Biedronka
Manufaktura
Aquapark Fala
Park Trampolin

O inwestycji

W kaskadowej zabudowie, otoczonej bujną zielenią, powstaną 143 mieszkania z dużymi oknami, do których przynależeć będą przestronne tarasy i balkony. Na terenie wokół budynku pojawi się również boisko do gry w bule i przestrzenie służące integracji mieszkańców. Oprócz tego przygotowane będą 143 miejsca rowerowe i 85 parkingowe dla samochodów.

Mieszkania Łódź na sprzedaż, deweloperzy Łódź Centrum - Profit Development

Nowe oblicze Starego Polesia

Ulica Pogonowskiego, jak z resztą całe Stare Polesie od kilku lat przechodzi rewitalizację, która obejmuje remonty kamienic, ulic, liczne nasadzenia roślinne jak również powstawanie nowych ośrodków rozwoju i integracji społecznej mieszkańców. Rozwój okolicy wpływa nie tylko na komfort życia i bezpieczeństwo, ale również na wartość inwestycyjną nieruchomości.

Firma PROFIT Development została założona w 2003 roku. Od samego początku rozwijamy się dynamicznie dzięki konsekwentnie realizowanej strategii. Nasze realizacje cechuje różnorodność. W swojej historii budowaliśmy zarówno kameralne budynki liczące 11 mieszkań, jak i duże osiedla, składające się z kilkuset mieszkań.

Nasza oferta zawsze była odpowiedzią na oczekiwania Klientów. Realizowaliśmy mieszkania w różnych segmentach rynku, w tym także luksusowe apartamenty oraz domy w zabudowie szeregowej. Należymy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Dowiedz się więcej
20
lat
doświadczenia
45
zrealizowanych
inwestycji
6280
wybudowanych
mieszkań

Skontaktuj się z nami

Kamil Olczyk
Izabela Gapys

Kompleksowa informacja z pierwszej ręki

Biuro sprzedaży

ul. Cedry 6
91-129 Łódź

42 630 90 00