Przejdź do treści
71 388 40 00
info@pdsa.pl

PROMOCJA!

rabaty na mieszkanie
do 53 682 zł

Sprawdź: 71 372 50 00

Rędzińska

Rędzińska to miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczone bujną roślinnością i kwiatami. To wszystko zlokalizowane z dala od centrum, w żyjącej spokojnym rytmem okolicy.

Wybierz swoje mieszkanie

Najedź i wybierz mieszkanie z planu osiedla
Etap 1

Termin realizacji: 31.12.2024

Wolnych lokali: 31

Etap 2

Termin realizacji: 31.12.2025

Wolnych lokali: 75

Etap 3

Termin realizacji: 31.07.2024

NIE ZNALAZŁEŚ MIESZKANIA DLA SIEBIE?

Poznaj okolicę

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 12
Przedszkole
Szkoła Językowa
Żłobek
Park świetlików
Las Pilczycki
Staw Maślice
Las Rędziński
Przychodnia Lekarska
Pediatra
Stomatolog
Piekarnia Plon
Lidl
Pasaż Królewiecki
Żabka
Koi Sushi Bar
Włoska Restauracja
Sushi Yuna
Ranczo nad Odrą

To, czego potrzebujesz

Na osiedlu pojawi się wszystko to, co istotne w codziennym życiu mieszkańców – ławki do odpoczynku na świeżym powietrzu, miejsca postojowe, plac zabaw dla dzieci. Wszystko to w prostej, ponadczasowej stylistyce – zarówno funkcjonalnej jak estetycznej. Dotyczy to również projektu klatek schodowych, który będzie konsekwentną kontynuacją oprawy wizualnej inwestycji, podobnie jak mała architektura wokół budynku. Mieszkania będą gotowe do wprowadzenia się już w 2024 roku.

Zielone Maślice

Maślice to dzielnica wyróżniająca się na mapie miasta licznymi terenami zielonymi, bliskością rzeki i lasu. Jest to miejsce doskonałe do rekreacji i odpoczynku, które z pewnością otworzy przez mieszkańcami szereg możliwości spędzania wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi bez konieczności jechania do centrum.

Firma PROFIT Development została założona w 2003 roku. Od samego początku rozwijamy się dynamicznie dzięki konsekwentnie realizowanej strategii. Nasze realizacje cechuje różnorodność. W swojej historii budowaliśmy zarówno kameralne budynki liczące 11 mieszkań, jak i duże osiedla, składające się z kilkuset mieszkań.

Nasza oferta zawsze była odpowiedzią na oczekiwania Klientów. Realizowaliśmy mieszkania w różnych segmentach rynku, w tym także luksusowe apartamenty oraz domy w zabudowie szeregowej. Należymy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Dowiedz się więcej
20
lat
doświadczenia
45
zrealizowanych
inwestycji
6280
wybudowanych
mieszkań

Skontaktuj się z nami

Iwona Kantor
Małgorzata Cichoń
Mariusz Huba
Edyta Marszałek

Kompleksowa informacja z pierwszej ręki

Biuro sprzedaży

ul. Dubois 41
3 piętro
50-207 Wrocław

Zapraszamy:
Pn – pt: 9.00 – 17.00

71 372 50 00