Przejdź do treści
71 388 40 00
info@pdsa.pl

PROFIT na rynku
deweloperskim
funkcjonuje
od 2003 ROKU

Założyciele firmy już w chwili jej tworzenia mogli się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w branży, dzięki czemu PROFIT Development od samego początku rozwija się dynamicznie i konsekwentnie realizuje założoną strategię.

Prowadzimy działalność inwestycyjną w trzech miastach – Wrocławiu, Łodzi i Warszawie. W każdym z tych ośrodków wybieramy najbardziej atrakcyjne lokalizacje pod realizację budynków wielorodzinnych oraz osiedli mieszkaniowych. Kompleksowo podchodzimy do całego procesu deweloperskiego – zakupu odpowiedniej działki, projektowania funkcjonalnych przestrzeni, zachowania wysokich standardów jakości budynków oraz profesjonalnej obsługi klientów. We wszystkich tych obszarach działalności kierujemy się przesłaniem zawartym w trzech słowach: bezpiecznie, nowocześnie i komfortowo. Ponieważ jesteśmy polską firmą o rodzinnym charakterze, współpracujemy z lokalnymi dostawcami i podwykonawcami.

Do tej pory zrealizowaliśmy 45 inwestycji, w ramach których powstało 6280 mieszkań. Obecnie w naszej ofercie znajduje się 1096 mieszkań. Dysponujemy również szerokim zasobem gruntów, dzięki czemu w najbliższych latach planujemy dynamiczny rozwój. Nasze projekty doskonale wpisują się w istniejącą tkankę miejską, są komfortowe, bezpieczne i nowoczesne. Każda kolejna inwestycja to stosowanie coraz nowszych rozwiązań technologicznych, które wpływają korzystnie na jakość i bezpieczeństwo budynków. Planujemy również wprowadzić więcej ekologicznych systemów, które pozytywnie wpłyną zarówno na środowisko jak i samopoczucie mieszkańców.

20
lat
doświadczenia
47
zrealizowanych
inwestycji
6671
wybudowanych
mieszkań
9
inwestycji
w realizacji
1036
mieszkań
w budowie

Certyfikaty i wyróżnienia

Piotr Adamek

Prezes Rady Nadzorczej

Jeden z założycieli PROFIT Development S.A. Absolwent Wydziału Elektroniki na Politechnice Wrocławskiej oraz zarządzania na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Swoją pierwszą firmę założył jeszcze w trakcie studiów na Politechnice. W latach 1994 – 1996 był Członkiem Zarządu i akcjonariuszem Towarzystwa Finansowego Factor S.A. Działalność deweloperską rozpoczął w 1996 roku jako Prezes Zarządu i akcjonariusz w WPBM Mój Dom S.A. Od 2003 roku organicznie rozwija Spółkę PROFIT Development, dbając o pełną stabilność jej działalności. W biznesie ceni kreatywność i zaangażowanie. Stawia na pracę zespołową. Jego pasje to sport, podróże i książki.

Tomasz Stoga

Prezes Zarządu

Absolwent prawa, od 25 lat działający w branży deweloperskiej. W latach 2002-2011 Prezes Zarządu Inkom SA, następnie Dyrektor Oddziału Wrocław Dom Development S.A. Od 2012 roku Prezes Zarządu Profit Development S.A. Od trzech kadencji zasiada w Zarządzie Polskiego Związku Firm Deweloperskich, dwie kadencje w Radzie Programowej Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Od dwóch kadencji również Prezes Oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich we Wrocławiu.

Człowiek o niebanalnym poczuciu humoru i bardzo pozytywnym podejściu do życia. Zaraża optymizmem, ceni rzetelność i inteligencję. Zdaje sobie sprawę, jak ważny jest wizerunek oraz reputacja firmy, na które trzeba ciężko pracować, kreując pozytywną kulturę organizacji, co bezpośrednio przekłada się na relacje z klientami i firmami współpracującymi.

Nasze dotychczasowe realizacje

Nasze realizacje cechuje różnorodność. W swojej historii budowaliśmy zarówno kameralne budynki liczące 11 mieszkań, jak i duże osiedla, składające się z kilkuset mieszkań. Nasza oferta zawsze była odpowiedzią na oczekiwania Klientów. Realizowaliśmy mieszkania w różnych segmentach rynku, w tym także luksusowe apartamenty oraz domy w zabudowie szeregowej.