Przejdź do treści
71 388 40 00
info@pdsa.pl
Mieszkania od dewelopera Wrocław, mieszkania we wrocławiu do kupienia Maślice - Profit Development
ŁÓDŹ

Atrakcyjne ceny

Mieszkania 2-pokojowe na sprzedaż

Zobacz więcej

Profit Development z ogromną przyjemnością i zaszczytem przedstawia wyjątkowe inwestycje mieszkaniowe, które są teraz dostępne w dwóch najbardziej atrakcyjnych dzielnicach Łodzi: Polesiu i Bałutach. Obydwa te obszary są znane z swojej bogatej i fascynującej historii oraz unikalnego, niepowtarzalnego charakteru, które czynią je wyjątkowymi. W ostatnich latach, te dzielnice przechodzą dynamiczną i ekscytującą transformację, ewoluując z każdym dniem, aby stać się jeszcze bardziej nowoczesnymi i dynamicznie rozwijającymi się miejscami do życia. Nasze oferowane na sprzedaż mieszkania 2-pokojowe są strategicznie zlokalizowane w kluczowych punktach tych dzielnic, co zapewnia przyszłym mieszkańcom niezwykle łatwy dostęp do wielu usług, atrakcji oraz przepięknych, zielonych przestrzeni miejskich. Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym profesjonalnym i doświadczonym zespołem, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych możliwościach inwestycyjnych na Polesiu i Bałutach.

od 8 050 zł/m2
czerwiec 2025
Promocja
od 9 450 zł/m2
grudzień 2024

Mieszkania 2-pokojowe na sprzedaż Łódź

Dwupokojowe mieszkania na sprzedaż Łódź

Jesteśmy firmą, która nie tylko spełnia, ale często przekracza oczekiwania swoich klientów. Dbamy o każdy detal, od lokalizacji, przez projekt architektoniczny, aż po wykończenie wnętrz, aby nasi klienci mogli cieszyć się wyjątkowym miejscem do życia, które przekracza ich oczekiwania. Wybierając mieszkania 2 pokojowe na sprzedaż w Łodzi, decydujesz się na bezpieczeństwo, jakość i prestiż. Firma zawsze ma na uwadze przyszłość mieszkalnictwa, dlatego nieustannie poszukuje nowych terenów pod inwestycje, aby sprostać potrzebom dynamicznie zmieniającego się rynku nieruchomości.

Mieszkania 2 pokojowe na sprzedaż w Łodzi w naszej ofercie to nie tylko bezpieczne lokowanie kapitału, ale także idealne miejsce do życia. Dzięki strategicznemu podejściu firmy do realizacji projektów deweloperskich, klienci mogą być pewni, że ich inwestycja przyniesie oczekiwane korzyści. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, aby dowiedzieć się więcej o ofercie mieszań 2 pokojowych na sprzedaż w Łodzi. Odkryj z nami przyszłość inwestycji mieszkaniowych w Łodzi i zobacz, jak możemy wspólnie kształtować przyszłość tego dynamicznego miasta. Przyłącz się do grona zadowolonych klientów, którzy już zdecydowali się na mieszkania w Łodzi od Profit Development.

Skontaktuj się z nami

Biuro Sprzedaży Łódź:

ul. Cedry 6
91-129 Łódź

Godziny pracy biura:
Pn – pt: 9:00 – 17.00


Biuro Zarządu/Sekretariat