Przejdź do treści
71 388 40 00
info@pdsa.pl

Przykładowe projekty, w które byliśmy zaangażowani to „Wywczas” oraz „Wywczas 2.0”, które realizowaliśmy z Wrocławską Fundacją Filmową i wrocławskimi Radami Osiedli. Projekty miały na celu integrację i aktywizację sąsiedzką w kilku wrocławskich dzielnicach. Przewidzieliśmy 5 rodzajów aktywności, a w nich koncerty połączone z akcjami charytatywnymi, pokazy kulinarno-filmowe, warsztaty dla dzieci i rodziców, spacery po osiedlach i kolacje sąsiedzkie. W pierwszej edycji projektu w porozumieniu z Zarządem Zieleni Miejskiej we Wrocławiu, dokonaliśmy również nowych nasadzeń w Parku Stabłowickim, gdzie odbyła się także wielka kolacja sąsiedzka połączona z pokazem filmowym.

Wiemy jak ważna dla miasta jest kultura i dlatego dwukrotnie byliśmy sponsorem festiwalu filmów o mieście i architekturze MIASTOmovie. Celem festiwalu jest edukacja i stworzenie przestrzeni do debaty publicznej wokół urbanistyki i architektury.

Od lat angażujemy się również w pomoc instytucjom charytatywnym, wspierającym potrzebujących. Są to domy dziecka, fundacje i stowarzyszenia. Instytucje, które wspieramy to m.in. Wrocławskie Stowarzyszenie na rzecz Autyzmu, Fabryka Dobra, Dom Dziecka w Mocarzewie, Dom Dziecka w Bierutowie czy WOŚP.

 

Wydarzenia

Gramy z Kolejarzem!

Gramy z Kolejarzem!

Wspieramy lokalne społeczności i tworzymy wspólne przestrzenie do aktywnego życia w mieście – to zawsze jest nasz priorytet!
Czytaj więcej
Wywczas 2.0

Wywczas 2.0

To już druga, tym razem zimowa edycja sąsiedzkiej akcji! Wywczas 2.0 powstał aby zwrócić uwagę na to jak ważna jest kultura oraz…
Czytaj więcej
Wywczas by Profit

Wywczas by Profit

Wywczas by Profit, to projekt realizowany przez nas na przełomie sierpnia i września 2021 roku, we współpracy z Wrocławską Fundacją Filmową. Miał…
Czytaj więcej