Przejdź do treści
71 388 40 00
info@pdsa.pl

Jesteśmy deweloperem, który nie boi się wyzwań – budujemy w różnych częściach Wrocławia. Wciąż jednak powracamy do dzielnicy Wrocław Krzyki. Nie bez przyczyny, bo ta część aglomeracji wrocławskiej dynamicznie się zmienia. Dzięki kolejnym inwestycjom zarówno komercyjnym, jak i mieszkaniowym, na mapie pojawiają się nowe obiekty. Jest ładniej i bezpieczniej, ale wciąż zielono. Zapraszamy do zapoznania się z naszym wkładem w kształtowanie dzielnicy Wrocław Krzyki.

Inwestycje na wrocławskich Krzykach

Jeżeli chcą Państwo zamieszkać w dobrze skomunikowanej lokalizacji, ale z dala od zgiełku miasta, polecamy dzielnicę Wrocław Krzyki. To właśnie w tej dzielnicy budujemy nowoczesne osiedle o wymownej nazwie – Punkt Piękna. Przy ulicy Pięknej 25 powstają nowe mieszkania deweloperskie. Stąd blisko jest wszędzie, a dotarcie do centrum zajmuje zaledwie 10 minut. Jednocześnie położenie inwestycji pozwala spędzać czas wolny aktywnie, a to dlatego, że w okolicy znajdują się aż 3 parki.

Na osiedlu Jagodno, w dawnej dzielnicy Krzyki, realizujemy inwestycję Kajdasza. Przyszłym mieszkańcom oddamy do użytku bezpieczne osiedle położone w spokojnej, zielonej okolicy. W pierwszym etapie powstanie ponad 230 mieszkań.

Nowe mieszkania w sprzedaży na Krzykach

W ramach inwestycji Punkt Piękna i Kajdasza położonych w dawnej dzielnicy Wrocław Krzyki proponujemy mieszkania o różnych metrażach. Jeżeli zdecydują się Państwo na drugie z wymienionych osiedli, to będą mogli Państwo wybierać wśród mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych. Wszystkie oferowane przez nas lokale są przestronne i ustawne, dzięki czemu można je dowolnie urządzać. Do wielu z lokali przynależą także ogródki i balkony.

Deweloper na Krzykach i nie tylko

Wrocław Krzyki to dzielnica ciesząca się coraz większą popularnością wśród osób poszukujących mieszkania. Mimo że w tej części Wrocławia budujemy od wielu lat, to nowe mieszkania na sprzedaż proponujemy także w innych dzielnicach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą mieszkań we Wrocławiu. Niezależnie od lokalizacji, proponujemy przede wszystkim nowoczesne i bezpieczne osiedla.

Sprzedane mieszkania na Krzykach

Wiemy, że jednym z czynników decydujących o wyborze konkretnej lokalizacji, jest doświadczenie dewelopera. Wrocław Krzyki to dzielnica, w której nie budujemy po raz pierwszy – w portfolio mamy kilka gotowych realizacji.

Z końcem 2012 r. zakończyliśmy prace nad inwestycją Pod Przyjaznym Adresem. Łącznie w budynkach o nowoczesnych bryłach znalazło się 140 mieszkań. Przy ulicy Życzliwej 16 (osiedle Na Życzliwej) pierwsi mieszkańcy wprowadzili się w listopadzie 2014 r. Zaledwie rok później oddaliśmy do użytku nowe mieszkania w ramach inwestycji Mini Max.

Architektura – Wrocław Krzyki

Wrocław Krzyki to dzielnica o powierzchni ponad 54 km², która cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców. Nie bez powodu, bo ma ona wiele atutów – to właśnie tu powstają kolejne kameralne osiedla. Przyznajemy, że mamy swój udział w zagospodarowywaniu przestrzeni i tworzeniu nowoczesnych, komfortowych miejsc do życia.

Architektura dzielnicy Wrocław Krzyki jest zróżnicowana. Obok budynków z lat 70. i 80. ubiegłego wieku, nie brakuje tu zabudowy jednorodzinnej. Systematycznie powstają też nowe osiedla, a nowi mieszkańcy Krzyków mają pełen dostęp do infrastruktury społecznej – szkół, szpitali, ośrodków zdrowia i punktów handlowo-usługowych. W tej dzielnicy położony jest też jeden z najbardziej charakterystycznych budynków Wrocławia – Sky Tower.

Podział Krzyków na mniejsze dzielnice

Mimo że dzielnica Wrocław Krzyki formalnie nie istnieje od 1990 r., to właśnie ta nazwa wciąż jest powszechnie używana. Aktualnie, zgodnie z podziałem administracyjnym, na obszarze dawnej dzielnicy Krzyki znajduje się ponad 10 osiedli, które posiadają własne rady osiedlowe i zarządy. Wśród nich znajdują się m.in.: Gaj, Klecina, Tarnogaj i Jagodno.

Co warto zobaczyć na wrocławskich Krzykach?

Wrocław Krzyki to dzielnica z bogatą ofertą dla mieszkańców. Osoby lubiące spędzać czas aktywnie z pewnością ucieszy informacja o wielu terenach zielonych idealnych do przejażdżek rowerowych, porannego joggingu i spacerów. Na młodszych mieszkańców czekają place zabaw i orliki. W tej części miasta mieści się też tor wyścigów konnych Partynice, a chętni mogą wziąć lekcje jazdy konnej. Warto odwiedzić również mieszczący się tu Teatr Pantomimy.

Komunikacja Krzyków z resztą Wrocławia

Przy wyborze mieszkania lokalizacja jest jednym z ważniejszych czynników przesądzających o wyborze konkretnej oferty. Wrocław Krzyki to dzielnica doskonale skomunikowana z pozostałymi częściami aglomeracji. Mieszkańcy mogą korzystać z połączeń zarówno autobusowych, jak i tramwajowych. Dodatkowo do ich dyspozycji jest gęsta sieć dróg. Głównymi arteriami – Powstańców Śląskich i Ślężną – można w 10 minut dotrzeć do centrum miasta.

Punkt Piękna

Punkt Piękna to duże, nowoczesne osiedle, które realizowane w kilku etapach, docelowo będzie liczyć ponad 600 mieszkań. Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą mieszkań 2- i 3-pokojowych w piątym etapie inwestycji, w których zostaną wybudowane 206 mieszkania o powierzchniach od 31 do 66 m2. Nowoczesna, atrakcyjna architektura oraz zaprojektowane przez architekta krajobrazu tereny zielone tworzą komfortową przestrzeń, która cieszy swoją funkcjonalnością i pięknem. Osiedle wyróżnia się starannie zaprojektowanymi mieszkaniami o korzystnych, cenionych przez Klientów układach. Dzięki zastosowaniu dużych okien wszystkie pomieszczenia będą naturalnie jasne.