Przejdź do treści
71 388 40 00
info@pdsa.pl

Punkt Piękna to jedna z naszych inwestycji na terenie Wrocławia. Miasto jest bardzo ciekawym miejscem na inwestycje, ponieważ każda z dzielnic charakteryzuje się zupełnie innym standardem i stylem. Dlatego stało przed nami spore wyzwanie – stworzyć coś wyróżniającego się, ale jednocześnie pasującego do otoczenia. Czy się to udało? W naszej opinii – tak! Odkryj razem z nami dlaczego.

To nowoczesne, naprawdę duże osiedle zostało przez nas podzielone na etapy, aby ułatwić weryfikację stanu budowy naszym przyszłym klientom. W końcu oddawanie w częściach budynku wiąże się z lepszą wizualizacją całej inwestycji, ale też umożliwia szybsze przeprowadzki do własnego lokum. Jak będzie finalnie wyglądało osiedle Punkt Piękna na wrocławskich Krzykach? Ponad 600 mieszkań o różnych metrażach oraz układach. Stwierdziliśmy, że klient, który szuka w tej dzielnicy komfortowego mieszkania, to nie tylko głowa dużej rodziny, ale i single, którzy chcą zakupić swoje pierwsze lokum.

Dodatkowe powierzchnie i piękna okolica

W projektach postawiliśmy na funkcjonalne układy tak, aby nie tracić niepotrzebnie powierzchni na długie korytarze, otwierając skutecznie powierzchnie, dzieląc je drobnymi elementami na strefy. Ponadto uznaliśmy, że nie można odwracać się od pięknego krajobrazu, dlatego nie oszczędzaliśmy na tarasach (do 131 m2) oraz balkonach (do 44 m2). Dlatego właśnie mieszkańcy Punktu Piękna mogą rozkoszować się naturą, otwierając drzwi balkonowe i aranżując tę powierzchnię wedle własnych upodobań.

Nasi architekci również skorzystali z lubianych przez klientów trików. Poza wspomnianymi już układami mieszkań wybrali duże okna, które wprowadzają ogromne ilości światła słonecznego, a natężenie jest zawsze uzależnione od wybranej ekspozycji. Udało nam się jednak osiągnąć ważny cel! Praktycznie każde mieszkanie jest jasne.

Bezpieczeństwo i komfort

Nie tylko atrakcyjny projekt, świetne wykonanie, ale i bezpieczeństwo. Wiemy, że klient chce się w swoim lokum czuć bezpiecznie, dlatego też postawiliśmy na właściwie zabezpieczone klatki czy monitoring. Części wspólne są przejrzyste, duże, windy szybkie, a w dodatku zakup ubezpieczony jest na wiele sposobów. Respektujemy prawa Klienta, dlatego uwzględniamy wszelkie postanowienia Ustawy Deweloperskiej. Oznacza to, że nawet w czasie trwania budowy, pieniądze naszych klientów czekały do ukończenia na niezależnym rachunku powierniczym, nad którym pieczę trzymał sam bank.

Takie działania tylko potwierdzają, że jesteśmy pewni, że nasze inwestycje mieszkaniowe są najlepszą opcją i dokładamy wszelkich starań, aby klienci z przyjemnością wybierali nowe mieszkania od dewelopera Wrocław.

Wielu inwestorów stawia obecnie swoje kroki właśnie w tym mieście, jednak ze względu na nasze doświadczenie, duży projekt i znajomość rynku, to my jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjną cenę za nowe mieszkania deweloperskie we Wrocławiu. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z ofertą!